This tool allows you to compare two clubs of your choice. Simply enter the club names into the two search fields and click "Compare".
Club Comparison
Facts & figures compared
| Total market value | |
| ø-Market value | |
| ø-Age | |
| National team players | |
| Youth national team players | |
| Foreigners | |
| Club members | |
Last 1 meetings
| Competition | Matchday | Date | Home | Away | Result |
|---|---|---|---|---|---|
|
Final | Wed 20/05/2026 | ![]() |
![]() |
0:3 |
Age: 41 Jahre
Appointed: 01/07/2024
Contract expires: -
Success rate as coach: 1.64 PPM
Appointed: 01/07/2024
Contract expires: -
Success rate as coach: 1.64 PPM
Age: 54 Jahre
Appointed: 01/11/2022
Contract expires: 30/06/2029
Success rate as coach: 1.82 PPM
Appointed: 01/11/2022
Contract expires: 30/06/2029
Success rate as coach: 1.82 PPM
Transfer income/expenditure
| Surname: | Johan Manzambi |
|---|---|
| Date of birth: | 14/10/2005 |
| Place of birth: |
Genève |
| Age: | 20 |
| Citizenship: |
Switzerland |
| Height: | 1,82 m |
| Foot: | right |
| Market value: | €35.00m |
| Joined: | 01/07/2024 |
| Contract expires: | 30/06/2030 |
| Position: | Central Midfield |
| Player agent: | Gold Kick SA |
| Current National player: |
Switzerland
|
Current market value€35.00m
| Surname: | Morgan Rogers |
|---|---|
| Date of birth: | 26/07/2002 |
| Place of birth: |
Halesowen |
| Age: | 23 |
| Citizenship: |
England |
| Height: | 1,87 m |
| Foot: | right |
| Market value: | €80.00m |
| Joined: | 01/02/2024 |
| Contract expires: | 30/06/2031 |
| Position: | Attacking Midfield |
| Player agent: | Footwork |
| Current National player: |
England
|
Current market value€80.00m





